Gastronomia dla apartamentów

QR kody dla apartamentów

Masz apartament? Nie masz własnej gastronomii? Chcesz by Twoi Goście mieli dostęp do oferty gastronomicznej? Jak to zrobić Poniżej sposób działania. Gastronomia dla apartamentów to temat, który może zwiększyć Twoje zyski.

1. Umowa z dostawcą.

Warunkiem jest porozumienie z lokalnie działającym punktem gastronomii. Jeśli w pobliżu działa restauracja, catering, bar, który chciałby poszerzyć swoją działalność o dostawy do Twoich apartamentów sprawa jest już bardzo prosta i przechodzimy do punktu drugiego.

2. Organizacja systemu

Restauracja wprowadza swoje menu do systemu Czerwony Stoliczek. Możliwe jest wprowadzenie zarówno potraw jak i napojów. Menu można ułożyć w kategorie, dodać zdjęcia, wprowadzić ceny.

Apartamenty należy ponumerować tak by wiadomym było skąd pochodzi zamówienie. Następnie w panelu obsługi w prosty sposób tworzymy indywidualne kody QR dla apartamentów. Każdy kod umieszczamy w odpowiednim apartamencie. Gotowe!

Teraz gość będzie mógł, po zeskanowaniu kodu, przejść do menu restauracji i zamówić odpowiednie pozycje z dostawą do apartamentu. Oczywiście zamówienia są od razu opłacane bramkę internetową dostępną w aplikacji. Do restauracji trafia więc opłacone zamówienie od zdecydowanego Gościa. Pozostaje wysłanie odpowiedniego statusu (do zdefiniowania w aplikacji) np. „przyjęto do odbioru, proszę oczekiwać dostawy za około 30 min”. Status wysyłany jest automatycznie z systemu poprzez jedno kliknięcie.

Oczywiście na każdym etapie możesz liczyć na pomoc naszego konsultanta, tak by system był jak najlepiej przygotowany do obsługi Gości. Gastronomia dla apartamentów to temat, w którym zdecydowanie możemy pomóc!

 

Gastronomia dla apartamentów – Ile to kosztuje?

Wdrożenie nie kosztuje nic. Jest za darmo. Dosłownie, bez kosztów ukrytych! Restauracja płaci drobną prowizję od zamówienia. Więc dopiero kiedy goście są i korzystają z aplikacji możemy mówić o jakimkolwiek koszcie. Jest to drobna prowizja ustalana z naszym konsultantem po krótkim omówieniu wdrożenia.

Jaką korzyść osiąga właściciel apartamentów? Poszerza ofertę o gastronomię. Nic nie stoi również na przeszkodzie by restaurator podzielił się zyskiem z właścicielem apartamentu, przecież to dzięki niemu ma Klienta.
W dobie coraz powszechniejszego używania technologii takie rozwiązania są oczekiwane przez coraz większą grupę gości, oczekujących, że w miejscu ich pobytu, czeka ich kompleksowa obsługa.

Chcesz zwiększyć zyski z apartamentów, poprawić komfort gości, wpłynąć na jeszcze lepszy wizerunek swojego miejsca noclegowego, skontaktuj się z nami a dostarczymy Ci jeszcze więcej wskazówek jak wykorzystać nasz system by zarabiał dla Ciebie pieniądze, podczas gdy Ty będziesz spędzał czas np. na ciepłej plaży.