Zwiększenie zysków z gastronomii hotelowej

Zwiększenie zysków z gastronomii hotelowej

Zwiększenie zysków z gastronomii hotelowej to temat, który jest z pewnością ciekawy dla właścicieli oraz managerów, którzy na co dzień mają pewne stałe koszty związane z funkcjonowaniem kuchni.

Dzięki wprowadzeniu naszego systemu do bezobsługowych zamówień jesteśmy w stanie generować dodatkowe zyski ze sprzedaży dań, napojów i przekąsek.

Jak zorganizować zwiększenie zysków z gastronomii hotelowej?

  1. Należy skontaktować się z nami i wyrazić chęć przetestowania systemu.
  2. Ułożyć menu, cennik oraz przygotować zdjęcia proponowanych pozycji w menu.
  3. System wygeneruje kody, które umieszczamy w pokojach hotelowych. (Mogą one mieć formę naklejek, małych ekspozytorów z plexi z włożonym w środek kodem w atrakcyjnej graficznej aranżacji np. nawiązującej do identyfikacji wizualnej hotelu, lub po prostu ulotki położonej w widocznym miejscu. )
  4. Ustawić tablet w miejscu przygotowania zamówień.

Jak to działa?

Goście hotelowi mają możliwość zeskanowania kodu własnym telefonem. Wówczas uzyskują dostęp do menu. Następnie wybierają i opłacają online swoje zamówienie (bramka płatnicza, blik, karta). Opłacone zamówienie natychmiast pojawia się na tablecie i można je przygotować, a następnie dostarczyć do pokoju, z którego zostało zamówione. Dzięki kodom identyfikujemy w systemie pokój, z którego zamówienie pochodzi. Istnieje również możliwość samodzielnego odbioru zamówienia we wskazanym miejscu.

Można ustawić godziny pracy aplikacji. Wówczas gość będzie miał możliwość zamawiania w określonych przez nas porach i dniach tygodnia.

Jak się rozliczamy?

Pobieramy opłaty abonamentowe.Skontaktuj się z nami a poinformujemy Cię o planie dla Twojej firmy. 

Zachęcamy, by dać gościom możliwość wyboru takiej formy zamawiania. Wielu ludzi uwielbia korzystać z technologii. Robią to często początkowo z czystej ciekawości, a następnie z wygody odkrywając prostotę, szybkość i niezawodność takiego systemu.  Wpływa to również na wizerunek hotelu. Goście postrzegają go jako miejsce innowacyjne, w którym stawia się komfort gościa na pierwszym miejscu.

Korzyści stosowania

  • Zwiększenie zysków – zwiększamy sprzedaż
  • Obniżenie kosztów – dzięki aplikacji możemy np. promować dania z kończącym się terminem przydatności, obniżać dynamicznie ceny, błyskawicznie dodawać i usuwać pozycje z menu
  • Komfort gości – udostępniamy rozwiązanie dla szerokiej rzeszy gości lubiących nowinki techniczne, doceniających szybkość i niezawodność obsługi

Dodatkowo na życzenie

W razie potrzeby możemy również wykorzystać system np. do automatycznej rezerwacji zabiegów SPA i innych usług oferowanych w obiekcie. Usługi te będą z góry opłacone i nie będą potrzebne zapisy ani osoba, która będzie obsługiwała kalendarz.

Skontaktuj się z nami, a podpowiemy Ci jak efektywnie wykorzystać system. Wszystko przygotujemy, tak byś osiągnął jak najlepsze efekty.